Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach otworzyła podwoje swojej nowej siedziby przy ul. I.J. Paderewskiego 3.

Szanowni Czytelnicy Informujemy, że w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach, z powodu pandemii, do odwołania obowiązywać będą niżej opisane zasady obsługi czytelnika:

DRODZY SŁUCHACZE, z uwagi na trwający nadal stan epidemii, „Akademia Pięknego Czasu” nie może w pełni rozpocząć swojej działalności. Obowiązujący w szkołach reżim sanitarny nie pozwala na prowadzenie żadnych zewnętrznych zajęć w placówkach edukacyjnych. W związku…

Zapraszamy na pierwszy pokaz filmowy „Kultura pod chmurką” – już 25.09 o godzinie 19.00

W dniu 8.09.2020r w naszej Bibliotece odbyło się XX jubileuszowe, podsumowanie konkursu na najlepszą bibliotekę w powiecie bielskim – „Biblioteka Roku 2019/2020”.

Od września, co miesiąc możecie Państwo wypożyczyć kody umożliwiające bezpłatny dostęp do ponad 60000 książek i czytać bez limitów!

Szczegóły konkursu na stronie http://jungoffska.pl/konkurs.  #pippi75 #urodzinypippi #congratspippi #latozpippi #jungoffska #czechowickaPippi #czechowickaPippi

Skip to content