Po kody LEGIMI na miesiąc marzec proszę zgłaszać się mailowo na adres e.rogala@mbp.czechowice-dziedzice.pl w dniu 1.03.2021 r. od godz.7.00. Ilość kodów jest ograniczona.

Zapraszamy na serię spotkań on-line dla dzieci. Podczas trzydziestu minut zaprezentują się przedstawiciele niezwykle interesujących zawodów. Startujemy 25.02.2021r. o godz. 17.00 wraz z groomerem i Nero. Aby wziąć udział w spotkaniu potrzebny jest e-mail i aplikacja Zoom. Zgłoszenia przyjmujemy na adres: i.kwasniak@mbp.czechowice-dziedzice.pl

Niezapominajka polonistyczna to mini kurs przygotowawczy dla wszystkich, którzy chcą uporządkować swoje wiadomości przed egzaminem dla ósmoklasisty. Zapraszamy do powtórek razem z biblioteką:-) Pierwszy temat: Wiersze. Rymy. ukaże się na bibliotecznym profilu Facebook’owym już 20.02.2021r. Powodzenia!  

Plakat zapraszający na wystawę.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy malarstwa. Obrazy prezentują dorobek artystyczny „Grupy na Zamku” – Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Oświęcimiu. Wystawa dostępna jest  w Bibliotece Głównej do 31.03.2021r.

Skip to content